Одним з найважливіших і невід'ємних етапів збереження стоматологічного здоров'я є професійна гігієна ротової порожнини, яка полягає у видаленні м'якого зубного нальоту і зубного каменю за допомогою спеціальних засобів та професійного обладнання.
Терапевтична стоматологія є основою стоматології, оскільки своєчасне лікування захворювань зубів і тканин пародонта сприяє їх збереженню. Лікування карієсу та некаріозних уражень можливе з використанням новітніх пломбувальних матеріалів
Ендодонтичне лікування – це сукупність заходів для ліквідації запального процесу та інфекції в системі кореневих каналів, які неможливі без сучасних методів лікування та обладнання. Лікування кореневих каналів це є основа для подальшої реставрації.
Ортопедична стоматологія – розділ стоматології, який займається відновленням цілісності і функції зубо-щелепової системи шляхом протезування – установки коронок або зубних протезів. Сучасна стоматологія пропонує найбагатший арсенал методик заміщення втрачених зубів, що дозволяє відновлювати зуби не тільки за формою, але і по кольорі і навіть прозорості.
Найважливішим досягненням сучасної стоматології є імплантація зуба. Суть цієї процедури полягає в імплантації штучних коренів (імплантів), які згодом служать опорою для реставрацій.

Не знайшли потрібної інформації чи бажаєте записатися на консультацію?

Залишіть Ваші контакті дані і ми Вам перетелефонуємо